Obsah -


KS.STAVBYO společnosti

Firma KS. STAVBY byla založena Milošem Somolem (*1958 Kladno) a Skarlet Kolouchovou (*1966 Praha).
Oba společníci se zabývali již několik desítek let výstavbou různých staveb a veškerou činností související s přípravou a realizací staveb. Miloš Somol v průběhu let od založení původní stavební firmy STAFISO v roce 1990 až do roku 2009 prošel průběžně realizací velmi různých druhů staveb. Od výstavby rodinných domků, kompletní rekonstrukci pečovatelského domu v Rakovnickém okrese, přes výstavbu rodinných domů na klíč v bývalé SRN v okolí Norimberku a další stavby například rekonstrukce statku ze 16. století v Praze Stodůlkách, rekonstrukce několika činžovních domů po celé Praze (i historického charakteru), výstavby nových standardních i vysoce nadstandardních rodinných domů v oblasti Prahy a přilehlého okolí. V neposlední řadě se oba společníci začali před několika lety věnovat výstavbě malých komplexů rodinných domků včetně vybudování sítí.

Mezi připravované projekty patřila také příprava výstavby rodinných domků v Irsku.
V současné době se firma zabývá především realizací malých Developerských projektů týkajících se výstavby Rodinných domů v oblasti velké Prahy. Při realizaci většiny svých projektů spolupracuje firma KS. STAVBY s několika projekčními ateliéry a firmami zabývajícími se realizací projektů pro výstavbu, a dalšími stavebními specialisty, kteří se zabývají stavbami ve fázi projekční, statické nebo realizační.

K celkovému portfoliu firmy KS. STAVBY v současné době patří výstavba Rodinných domků, včetně zhotovení Projektové dokumentace, vyřízení příslušných povolení potřebných ke stavbě.
Zajištění kompletní projektové dokumentace pro výstavbu včetně potřebných dokumentů. Zajištění statických posudků a posudků jiných stavebních specialistů, zajištění samostatných dokumentů potřebných pro výstavbu Rodinných domků.

Partnerské firmy

Arch.Jan ToušekObsah -